Iwona Gzik

 Kreowanie wizerunku to moja pasja i sposób na artystyczne realizowanie siebie. Kreatywność zawsze była moją mocną stronąa w połączeniu ze zdobytą wiedzą i umiejętnościami pozwoliła mi stać się profesjonalistką w dziedzinie wizażu i stylizacji. Moją specjalnością są stylizacje modowe oraz makijaże do sesji zdjęciowych. Już ponad dziesięć lat pracuję na swoją reputację i renomę, podejmując się poważnych zleceń i współpracy z uznanymi wydawnictwami (Edipresse, Gruner & Jahr, Estilopress, Marquad Media, Wolters Kluwer Polska), profesjonalnymi fotografami (Aneta Kowalczyk, W.M.Rukujżo, R.Kozdra, M.Pietruszyński, Łukasz Król, M.Martyniak, R.Zuchniewiczi in.), projektantami (G. Baczyńska, Maldoror, K.Parol, M.Dudek, N.Jaroszewska, P.Bojór, A.Wojtkiewicz) oraz agencjami modelek.

Doświadczenie zdobywałam podczas zleceń przy produkcjach telewizyjnych, wydarzeniach towarzyskich, eventach kulturowych, pokazach mody ( między innymi: Supernovi w Weeding TV; Disney Chanel xd, Oskary Fashion, Elitte Model Look, Viva Comet, Rozdanie Złotych Kaczek).

Współpracuję również z firmami o profilu biznesowym (Bre Bank, Allianz, Getin Bank, BOŚ Bank Asseco,), jak też czasopismami dla managerów (Harvard Business Review, Manager Magazin). Udzielałam się także na łamach elektronicznego pisma, publikując artykuł o profesjonalnym makijażu w biznesie („Księgowa z k(l)asą”; Wolters Kluwer).

Początek mojej drogi do osiągnięcia statusu profesjonalistki w dziedzinie wizażu i stylizacji rozpoczął się wraz z kursem rocznym w Profesjonalnej Szkole Wizażu i Stylizacji Kozłowskavisage. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to wyjątkowo dynamiczna branża, wymagająca stałego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności. Podnoszę swoje kompetencje i poziom wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Brałam udział między innymi w prestiżowych warsztatach dziennikarstwa modowego Glamour, zajęciach ze stylizacji Glamour, szkoleniu fashion visual merchandising, warsztatach zarządzania działem VM w branży fashion, a także kursie wizażu i stylizacji w Międzynarodowej Akademii Estetyki Laurel, szkoleniu z zakresu make up od Mac, kursie Intense Pro oraz Wedding Make Up Pro w Pro Make Up Academy. Praktyczne umiejętności zdobywam podczas staży i praktyk w magazynach modowych (w wydawnictwach Bauer, Gruner&Jahr).

Obecnie koncentruję się na współpracy z wydawnictwem Edipresse, realizując się na stanowisku stylistki w znanym magazynie poświęconym trendom modowym i życiu gwiazd-Flesz.

Robię w życiu to, co kocham, dzięki temu w każde zlecenie w pełni się angażuję i każdemu poświęcam maksimum uwagi. Pasja, doświadczenie oraz wykształcenie umożliwiają mi tworzenie wyjątkowych projektów.